Soccer Aid 2019: Anglia 2-2 Reszta Świata XI (1-3 rzuty) – wygrana ROW w rzutach karnych

Piłka Nożna

Twój Horoskop Na Jutro

To jest moment, w którym „Reszta świata” wygrała Soccer Aid 2019

Kluczowe wydarzenia

Kem Cetinay strzelił później wyrównanie, aby zapewnić, że Soccer Aid zostanie rozstrzygnięty w rzutach karnych drugi rok z rzędu, gdy reszta świata wygrała dzięki rzutom karnym.

Gwiazda Love Island stworzyła chwilę magii, aby wbić się w Johna Terry'ego i podkręcić strzał obok Davida Harewooda w bramce dla Anglii, aby wyrównać poziom ROW z pozostałymi minutami normalnego czasu.

Bramkarz ROW Nicky Byrne obronił następnie decydujący rzut komika Lee Macka w rzutach karnych, aby potwierdzić zwycięstwo swojej drużyny.

Piosenkarz Westlife już wcześniej zaprzeczył trenerowi ciała Joe Wicksowi w strzelaninie, zanim Mark Wright wysłał swoją karę szeroko.

Anglia straciła dwubramkowe prowadzenie, po objęciu pozycji dowodzącej dzięki bramce Jeremy'ego Lyncha w pierwszej połowie.

Kem Cetinay świętuje swoje późne wyrównywanie, które pomogło ROW w zwycięstwie w Soccer Aid (Obraz: Getty Images)

Freestyler złapał swój pierwszy po tym, jak podążył z woleja Rachel Yankee do domu z boku stopy, zanim obrócił się w polu karnym, by strzelić obok Julio Cesara w drugim.

Ale Usain Bolt wykorzystał błąd Jamiego Carraghera, aby utrzymać Resztę Świata w meczu na Soccer Aid 2019.

Ruth Jones Odchudzanie 2013

Bolt i Carragher cieszyli się napiętą walką, zanim były zawodnik Liverpoolu źle wycelował strzał głową, co pozwoliło napastnikowi z ROW wyprzedzić Davida Seamana.

Cetinay następnie wykorzystał pozostałe minuty w drugiej połowie, aby przejść do rzutów karnych, zanim zanotowali trzecie zwycięstwo w Soccer Aid.

Cała akcja, jak to się stało, poniżej...

Jeszcze nie jest za późno na darowiznę – a rząd Wielkiej Brytanii podwoi wszystkie darowizny do 23 lipca

Treści reklamodawców z Pomoc piłkarska dla UNICEF

Nadal masz mnóstwo czasu, aby przekazać darowiznę na rzecz Soccer Aid for Unicef ​​2019.

Na całym świecie choroby, konflikty, głód i ubóstwo zakłócają zabawę milionów dzieci. W 2019 roku Soccer Aid for Unicef ​​przyspieszył, aby dzieci mogły mieć dzieciństwo, do którego są uprawnione.

I po raz kolejny w tym roku każdy 1 funt, który uzbierasz lub przekażesz do 23 lipca 2019 r., zostanie wyrównany przez rząd Wielkiej Brytanii, co podwaja różnicę, jaką wniesiesz w życie dzieci. Więc na co czekasz?

Kliknij tutaj oddawać wszystko, co możesz.

22:08

Piers Morgan radośnie

To może być najlepszy moment w moim życiu, genialnie prowadzony przez Usaina Bolta.

Zespół bohaterów.

Moje sympatie do Susanny Reid.

22:07

(Zdjęcie: Chelsea FC przez Getty Images)

22:01

ROW wygrywa Soccer Aid 2019

Reszta świata wygrała Soccer Aid 2019 po wygranej 3-1 rzutach karnych.

Bramkarz Nicky Byrne odmówił Lee Mackowi zakończenia nadziei Anglii po tym, jak Mark Wright wykonał rzut karny szeroko, a Joe Wicks posłał prosto na Byrne'a.

Kem Cetinay był ostatnią osobą, która zakończyła rzut, co było trafne, ponieważ jego późna bramka w normalnym czasie zmusiła grę do rzutów karnych.

To trzecie zwycięstwo ROW w serii Soccer Aid, a współkierownik ROW Piers Morgan ma prawo do przechwałek nad współprezenterką GMB i współkierownikiem Anglii Susanną Reid.

Nie chcielibyśmy być rano Zuzanną!

21:56

Byrne ratuje przed Mack

Byrne zaprzecza Lee Mackowi i to koniec. ROW wygrał Soccer Aid 2019.

21:56

Cetinay to 3-1

Kem Cetinay postawił ROW na odległość styku z wygraną. Anglia musi zdobyć punkty, żeby w nim pozostać.

21:56

Wright wysyła to szeroko

Długi podbieg i jąkanie Marka Wrighta, ale on mówi szeroko.

21:55

Wiersz ołów

DJ Locksmith strzela do domu, aby umieścić ROW z przodu.

21:54

Knoty tęsknią

Nicky Byrne ratuje przed Joe Wicksem. To była słaba kara prosto na bramkarza, a ROW może teraz objąć prowadzenie.

21:54

1-1

Billy Wingrove wysyła Harewoodowi w złą drogę do poziomu.

21:53

1-0 Anglia

Ben Shephard umieszcza piłkę w górnym rogu.

21:48

FT: Anglia 2-2 ROW

To kończy 90 minut i czeka nas rzut karny na Stamford Bridge.

Spóźniony strajk Cetinay gwarantuje, że Soccer Aid zostanie rozstrzygnięty w drodze strzelaniny drugi rok z rzędu.

Lindsay Lohan nowy chłopak

To była ciasna druga połowa, w której obie strony zmarnowały szanse.

Ale Cetinay wykorzystał swoją okazję, wcinając się w Johna Terry'ego, zanim wysłał go za Harewood, aby wysłać grę na celne kopnięcia.

Dramat jeszcze się nie skończył!

(Obraz: Getty Images)

21:45

Anglia ma przewagę liczebną ROW w lewym dolnym rogu, gdy Owen podaje piłkę do Macka, ale jego dotyk ponownie go opuszcza i ostatecznie blokuje prześwit i posyła piłkę do wykopu.

21:44

Zostały tu tylko minuty, a wszystkie wyniki są w porządku. Masz wrażenie, że każda ze stron może mieć jeszcze jedną szansę, ale czy z niej skorzystają?

21:43

Cantona posyła to wysoko nad poprzeczką. Z pewnością nie jeden z jego najlepszych.

21:42

RATOWAĆ!

Harewood dobrze chroni przed Drogbą, aby utrzymać poziom Anglii.

21:42

Na ostatnie minuty Middleton zostaje zastąpiony zwycięzcą konkursu Good Morning Britain, Alanem Sextonem.

21:41

Anglia jest bliska odzyskania przewagi, gdy Byrne strzela nisko na swoim bliskim słupku od Cole'a, po czym Redknapp strzela szerokim łukiem chwilę później.

21:41KLUCZOWE WYDARZENIE

BRAMKA! Cetinay chwyta korektor

Reszta świata jest na poziomie. Kem Cetinay strzelił gola dzięki świetnemu finiszowi z napastnika.

w jakim wieku dzieci zaczynają szkołę?

Anglia straciła posiadanie piłki na drugim końcu, zanim ROW zepsuł boisko.

Cetinay wszedł do środka i przemknął obok Harewooda, po czym zachwycony odjechał w kierunku ławki ROW.

Teraz zbliżają się kary.

(Zdjęcie: Simon Dael/BPI/REX)

21:38

21:37

Glen Johnson wraca do Carraghera, który imponująco poradził sobie z Boltem w drugiej połowie.

21:37

Terry z akrobatyczną salwą z dośrodkowania Cole'a, O'Carroll blokuje dobrze linię, zanim Mack strzela ponownie. Kolejna szansa błaga.

21:36

Nice one-dwa autorstwa Joe Cole'a z Owenem. Cole znalazł się na bramce, ale oddał strzał w ziemię, a Byrne odwraca się na róg.

21:35

Wingrove również powrócił na miejsce Bolta. Harry Redknapp rzuca tu kostką w poszukiwaniu wyrównywacza.

21:35

Nadchodzi król

Jedyny człowiek, który może to wszystko zmienić, to człowiek, który obecnie stoi na uboczu, czekając na wejście - Eric Cantona. Michael Essien odchodzi, a król Eryk wchodzi.

21:34

Niecały kwadrans pozostał tutaj do gry, Anglia wciąż prowadzi dwoma golami do jednego. Reszta świata musi gdzieś znaleźć coś, jeśli zamierza zmusić tę grę do rzutów karnych, a nawet wygrać mecz w normalnym czasie. Mają dużo posiadania, ale niewiele tworzą.

21:32

Szansa na Macka

Lee Mack dostaje wspaniałą szansę po wspaniałej piłce od Wicksa, ale żartowniś z telewizji przesadza. Cóż to byłaby za chwila.

21:31

(Obraz: Obrazy akcji za pośrednictwem Reuters)

21:30

Drogba uderza jednego! Ale Harewood dorównuje mu z doskonałym przystankiem.

21:30

Anglia walczy o utrzymanie piłki wysoko na boisku, co może stanowić realne zagrożenie, ponieważ ta gra się przedłuża, a większość drużyny ROW rozbiła obóz w połowie Trzech Lwów.

21:28

Dwubramkowy bohater Lynch odpada

Jeremy Lynch odchodzi, jego praca skończona po pierwszej połowie przerwy. Lee Mack pojawia się na jego miejscu z 95,80 z tyłu koszulki, w zabawnej odpowiedzi na koszulkę Bolta 9,58.