Liverpool 0-3 Napoli RECAP: Nieszczęśni czerwoni ponoszą rozczarowującą porażkę na Murrayfield

Piłka Nożna

Twój Horoskop Na Jutro

Na zdjęciach: Liverpool v Napoli

Liverpool nie był nawet bliski swoich najlepszych wyników, ponieważ poniósł kolejną przedsezonową porażkę z Napoli w Edynburgu.

Po przegranej z Borussią Dortmund i Sevillą w Ameryce The Reds nigdy nie grali na Murrayfield, ponieważ na tydzień przed spotkaniem o Tarczę Wspólnoty z Manchesterem City na Wembley przyprawili Jurgena Kloppa o ból głowy przed sezonem.

Bramki Lorenzo Insigne i Arkadiusza Milika w pierwszej połowie dały drużynie Serie A kontrolę, a Amin Younes dodał trzecią bramkę na początku drugiej połowy.

Nastolatek Harvey Elliott zadebiutował w The Reds w drugiej tercji i chociaż Liverpool poprawił się dzięki młodym graczom na boisku, ostatecznie zostali pokonani.

Oto jak przebiegł mecz.

18:56

I to jest to

Co za kiepski pokaz z Liverpoolu.

18:49

90' - Wielki wysiłek

To najbliższy Liverpool.

Genialne uderzenie Harry'ego Wilsona z dystansu, ale Meret ratuje.

Joe Gomez zbliża się zza rogu.

18:41

Pochwała za parę

18:39

80' - Zamknij!

Liverpool nie strzeli sobie gola, więc obrońca Napoli Hysaj prawie im pomaga.

Dobra obrona od Mereta.

18:37

79' - Teraz jeszcze więcej

Młodzi ludzie Sepp van den Berg i Harvey Elliott wchodzą do the Reds, ten ostatni debiutuje.

Bobby Duncan i Adam Lewis też są w grze, a Van Dijk, Fabinho, Milner i Wijnaldum ustępują miejsca.

(Obraz: Obrazy akcji za pośrednictwem Reuters)

zdjęcie ciała amelii bainbridge
18:32

73' - Więcej napisów

Robertson i Alexander-Arnold wyjeżdżają do Liverpoolu, a na miejsce dołączają Joe Gomez i Ki-Jana Hoever.

Jak można się spodziewać, wspaniałe przyjęcie Robertsona w stolicy Szkocji.

18:29

Prawie to podsumowuje

(Obraz: Getty Images)

18:20

62' - Zmiany dla Liverpoolu

Brewster, Lovren, Lallana i Wilson dalej.

Henderson, Matip, Oxlade-Chamberlain i Origi wyłączają się.

18:16

57' - Dobry przystanek od Mignolet

Mogły być cztery, ponieważ Insigne gra Milika tylko po to, by Mignolet wybiegł i uratował.

Polski napastnik wszedł za drzemiącego Joela Matipa.

18:12

CEL - Younes 51'

3-0 Neapol!

The Reds są ponownie cofnięci po prawej stronie, a kiedy strzał Insigne zostaje uratowany przez Mignoleta, ostatecznie spada na Younesa, który uderza do domu.

Liverpool w całym sklepie.

18:05

Znowu są wyłączone

Czy Liverpool może to zintensyfikować?

17:48

I jest gwizdek

Insigne i Milik mają dwa Napoli w przerwie.

Całkiem biedny z Liverpoolu.

17:46

45' - Jesteś mile od Gini

Gini Wijnaldum wbija piłkę w górny róg.

Ale był mile spalone.

17:39

38' - śledztwo Liverpoolu

Przerwa w grze pozwala piłkarzom Liverpoolu na spotkanie się i ustalenie, co się tam dzieje.

Jordan Henderson i James Milner wydawali się szczególnie głośni, gdy rozdawali instrukcje swoim kolegom z drużyny.

17:35

Wiadomość od Maddocka

Nasz człowiek w Edynburgu na kiju w pierwszej połowie dla Liverpoolu.

17:30

CEL - Posiadany 29'

Napoli ma sekundę!

Liverpool jest szeroko otwarty, gdy Napoli łamie sobie prawo, a Milik czeka na mecz u siebie.

17:26

Wiadomość od Mo

Mo Salah był na Twitterze, ale nie mówi o tej grze.

Przesłał gratulacje egipskiej drużynie piłki ręcznej za ostatnie zwycięstwo.

17:23

Liverpool walczy o to, by zacząć

Czy po trzech meczach bez wygranej w Ameryce Jurgen Klopp powinien się martwić?

17:19

CEL - Insygnia 18'

Genialny strzał reprezentanta Włoch Insigne, który wcina się do środka i strzela obok Mignoleta z krawędzi pola karnego.

Mały napastnik znakomicie to przyjął.

17:17

Najsilniejszy dostępny zespół Liverpoolu?

Alisson, Roberto Firmino i Mohamed Salah połączą się jutro z drużyną we Francji.

Laurence Fox Billie Piper rozwód
17:12

10 - Wygodne dla Mignolet

Przyzwoity wysiłek Verdiego, ale prosty zapis dla Mignoleta, który następnie ratuje rzut wolny Insigne.

Radził sobie z tym lepiej niż wczorajszy wysiłek Bruno Fernandesa.

Tymczasem Wijnaldum upada, ale szybko się cofa.

17:10

Andy Lonergan patrzy

Ostatnio widziany w profesjonalnej piłce nożnej w Rochdale.

Grosik za jego myśli.

17:05

4' - Szansa na Origi

Andy Robertson to człowiek, którego wielu odwiedza w Edynburgu, i nie zajmuje mu dużo czasu, aby zrobić znak firmowy.

Jego krzyż jest jednak szeroko obrócony przez Divock Origi.

Przyzwoita szansa.

17:04

Harvey Elliott przyzwyczaja się do swoich nowych kolegów z drużyny

Młodzieniec będzie miał nadzieję, że poradzi sobie w drugiej połowie.

16:58

Różne tony muzyczne w Murrayfield

Amazing Grace na dudach, a następnie Allez Allez Allez Jamiego Webstera, który był na dachu.

To trochę zadziałało.

A teraz drużyny odpadają.

16:52

Tłumy się gromadzą...

Niedługo do rozpoczęcia meczu w Edynburgu, gdzie Liverpool ma wielu fanów.

16:40

Klopp potwierdza, że ​​Elliott jest ustawiony na debiut

Jurgen Klopp potwierdził, że młody Harvey Elliott prawdopodobnie zadebiutuje dziś w Liverpoolu.

Szef The Reds powiedział na stronie klubu:

Tak, to całkiem prawdopodobne. Musimy zobaczyć, jak dokładnie się zmienimy, ale jest to całkiem prawdopodobne.

Trenował z nami wczoraj i dzisiaj zagra. [On jest] miłym dzieciakiem, dobrym graczem.

(Zdjęcie: UEFA przez Getty Images)

16:31

Transmisja na żywo

Jeśli szukasz transmisji na żywo z dzisiejszej gry, możesz to znaleźć na Strona Liverpoolu .

16:08

Silny Napoli XI

Ogłoszono startową XI Napoli.

Możesz oczywiście spodziewać się wielu zmian w całej grze, ale jest tam kilka wielkich nazwisk, w tym nowy chłopiec Kostas Manolas, a także Jose Callejon, Dries Mertens i Lorenzo Insigne.

16:02

Kent zaginął z chorobą

Ryan Kent chciałby dziś po południu zaimponować Liverpoolowi w Szkocji, ale brwi uniosły się, gdy nie został włączony do składu.

Skrzydłowy został wybrany Młodym Graczem Roku PFA Scotland w zeszłym sezonie za swoje występy na wypożyczeniu w Rangers i został powiązany z powrotem do Ibroxu, a także z przeprowadzką do Leeds.

Ale Liverpool twierdzi, że choroba trzyma go z dala od składu meczowego na Murrayfield.

(Zdjęcie: Tim Bradbury)