Emma Raducanu poczuła, że ​​„umarła trzy razy”, pokonując barierę bólu w wygranej Citi Open

Tenis ziemny

Twój Horoskop Na Jutro

Emma Raducan przyznała, że ​​czuła się tak, jakby „umarła trzy razy” po pokonaniu bariery bólu, by zarezerwować miejsce w ćwierćfinale Citi Open. Raducanu pokonał kolumbijską gwiazdę Camilię Osorio 7:6, 7:6 w czwartek, ale nie wszystko poszło gładko dla mistrza US Open.

jak długo trwa gra nfl

W 2022 roku brytyjska nastolatka była zmuszona walczyć z problemami z kontuzjami, które niewątpliwie utrudniały jej postępy przez cały sezon. A jej ostatnie zwycięstwo nie różniło się.

Podczas starcia Raducanu otrzymała pomoc medyczną z powodu pęcherzy na ręce rakiety – kontuzji, która ostatecznie kosztowała ją w tegorocznym Australian Open.

19-latka jednak kopała głęboko i zapewniła, że ​​tym razem nie będzie powtórki, ponieważ wygrała mecz w prostych setach. Przemawiając później, powiedziała: „Myślę, że zginęłam około trzy razy w tym meczu i wróciłam – szczerze, nie wiem jak. Camila jest takim bojownikiem. Tak ciężko pracowałem nad każdym punktem.

„Kiedy wraca, dynamika meczu nieco się zmienia, więc jestem po prostu bardzo zadowolony, że udało mi się przez to przejść”. Zwracając się do jej przerwy medycznej, Raducanu kontynuowała: „Na początku meczu było mi dobrze, ale potem przez cały mecz moja skóra po prostu zdzierała się – była dość surowa i otwarta”.

Emma Raducanu wygrała mecz w setach prostych.
Emma Raducanu wygrała mecz w setach prostych. ( Obraz: Obrazy Getty'ego)

19-latka będzie się teraz przygotowywać do swojego drugiego meczu ćwierćfinałowego w 2022 roku, w którym zmierzy się Rosja Ludmiły Samsonowej o miejsce w finałowej czwórce. Oglądając starcie, powiedziała: „Jest wielkim napastnikiem i ma zdolność wyrwania gry z twoich rąk, więc dla mnie chodzi tylko o odzyskanie jak najlepiej na jutro.

„Oboje to poczujemy i to kwestia tego, kto pozostanie twardy”. Jej poprawa formy nadchodzi w idealnym momencie dla brytyjskiej nastoletniej gwiazdy, ponieważ nadal przygotowuje się do obrony w US Open na Flushing Meadows, która rozpoczyna się za niecały miesiąc.