Derby 1-2 Manchester United RECAP: Gole Chonga i Pellistri przypieczętują zwycięstwo przed sezonem

Piłka Nożna

Twój Horoskop Na Jutro

Aktualizacja transferu: Man Utd „uzgadnia osobiste warunki” z Varane

Kluczowe wydarzenia

Manchester United rozpoczął przygotowania przedsezonowe od towarzyskiego zwycięstwa nad Derby County na Pride Park

Podopieczni Ole Gunnara Solskjaera odnieśli zwycięstwo 2:1 nad drużyną Championship, dowodzoną przez Czerwonych Diabłów; ikona Wayne'a Rooneya.

Tahith Chong, który dołączył do Birmingham City na wypożyczenie, strzelił dobrze zdobytego gola w pierwszej połowie, dając United prowadzenie.

A Facundo Pellistri z Urugwaju podwoił przewagę na początku drugiej kwarty, po tym jak Solskjaer dokonał dziewięciu szalonych zmian w przerwie.

Colin Kazim-Richards skrócił zaległości, zanim Jesse Lingard zatrząsł poprzeczką późno, gdy United odniosło zwycięstwo.

Derby: Roos, Byrne, Jagielka, Davies, Buchanan, Ptak, Shinnie, Aluko, Lawrence, Morrison, Baldock

Man Utd: Heaton, Mata, Greenwood, Wan-Bissaka, Williams, Levitt, Elanga, Garner, Tuanzebe, Mengi, Chong

14:49KLUCZOWE WYDARZENIE

Pełny etat - Derby 1-2 Man United

Kończy się zwycięstwem United, ale Derby mocno ich naciskał.

Ole Gunnar Solskjaer będzie zadowolony z treningu dla swoich zawodników, z kilkoma zachęcającymi występami ich młodzików.

Jeśli chodzi o Derby, to ich występ przeciwko jednemu z dużych chłopców Premier League doda im wiele otuchy.

Vicky Cooper córka Tommy'ego Coopera

Kampania Derby rozpoczyna się 7 sierpnia meczem u siebie z Huddersfield. Jeśli chodzi o Unied, sezon Premier League rozpoczynają tydzień później, u siebie w Leeds.

14:43Ricky Charlesworth

Ostatnie pięć minut

United trzymają piłkę, patrząc na zwycięstwo.

Nie wykluczaj jednak Derby. hey przez cały dzień wyglądał ostro i bez wątpienia będzie ścigał wyrównującego morale.

14:39Ricky Charlesworth

Kąt

Barany pękają szybko, a Kazim-Richards' centrum kieruje się za rogiem.

Kibice gospodarzy próbują zrywać swój zespół do wyrównania.

14:37Ricky Charlesworth

A oto cel Derby

Uosobienie przechwycenia wysokich obrotów z Derby i wysokiej jakości wykończenie od Kazim-Richards #mufc pic.twitter.com/WCswgEoHOZ

Bar!

Jesse Lingard oddał strzał z poprzeczki, pokonując Marshalla.

Ładnie się otwiera, zmierzając do ostatnich 15 minut.

14:29Ricky Charlesworth

Blisko!

Derby naprawdę dają z siebie wszystko, a Isaac Hutchinson zbliża się z chrapliwym zacięciem, które przelatuje tuż obok słupka.

Więcej o celu

Kazim-Richards został poproszony przez tłum do strzału i zmusił się, pozwalając rozerwać się z około 30 jardów strzałem, który przeleciał obok Lee Granta.

Gra dalej.

14:27KLUCZOWE WYDARZENIE

BRAMKA

Derby cofają jeden i to jest pas od Colina Kazima-Richardsa

14:24Ricky Charlesworth

Ciepło zbiera swoje żniwo

(Obraz: Obrazy akcji za pośrednictwem Reuters)

14:19Ricky Charlesworth

Zmiany w derbach

Hrabstwo przyciąga wielu graczy, w tym bramkarza Szkocji Davida Marshalla.

14:17KLUCZOWE WYDARZENIE

BRAMKA

2-0 dla gości i dobrze wykonana bramka.

Facundo Pellistri okrąża bramkarza i wbija piłkę po pięknym ruchu drużyny.

14:12Ricky Charlesworth

Zmiany wpływają na przepływ

Na płynność gry United bez wątpienia wpłynęło wiele zmian.

Po wznowieniu gry na boisku pozostały tylko ich dwóch środkowych obrońców.

14:06Ricky Charlesworth

Blisko!

Alex Telles' Rzut wolny jest odbijany do tyłu na róg, gdy United chcą szybko rozpocząć drugą połowę.

14:02Ricky Charlesworth

Powrót w toku

Lee Grant, dawniej Derby, zastępuje Heatona jako jedna z dziewięciu zmian w United.

Colin Kazim-Richards jest gospodarzem.

13:55Ricky Charlesworth

Wiele zmian

Zgodnie z oczekiwaniami powstało lawina substytutów.

Tacy jak Jesse Lingard, Andreas Pereira i Nemanja Matic grają dla United.

13:48Ricky Charlesworth

Połowa czasu

United prowadziło w przerwie 1:0 dzięki bramce Tahitha Chonga.

Spodziewaj się wielu zmian w drugiej połowie.

13:45Ricky Charlesworth

Greenwood podchodzi blisko

Labirynt kończy się, gdy Mason Greenwood widzi odbity strzał.

To pierwszy prawdziwy wpływ, jaki wywarł dzisiaj napastnik.

13:40Ricky Charlesworth

Ratować!

Tom Heaton wykonuje genialną interwencję, aby powstrzymać gracza Derby zaledwie kilka lat przed Curisem Daviesem; powalony nagłówek.

Kluczowy kawałek bramkarza od debiutanta

13:36Ricky Charlesworth

Zjednoczeni utrzymujący porządek w posiadaniu

Barany walczą o zdobycie piłki, a United rządzi posiadaniem piłki.

To test cierpliwości dla strony mistrzostw.

13:33Ricky Charlesworth

Szansa!

Tom Lawrence kiwa głową po tym, jak piłka ładnie usiadła dla niego ze środka.

Punkt środkowy połowy

Przerwa na napoje. I dobrze zasłużony w tym upale.

13:20KLUCZOWE WYDARZENIE

BRAMKA

Tahith Chong strzela do domu w drugiej próbie, po tym, jak Kelle Roos pomylił swój początkowy wysiłek.

1-0 Zjednoczeni

13:13Ricky Charlesworth

Derby podnoszą stawkę

Gospodarze mieli kilka zakrętów i przed chwilą krótko zagrozili, ale Tom Heaton sprostał oswojonemu wysiłkowi.

Zachęcanie dla gospodarzy.

13:07Ricky Charlesworth

Fani Man United w dobrym głosie

Drużyna gości ma dobrą obecność wokalną, a ich drużyna cieszy się dużą ilością piłki we wczesnych fazach gry.

13:03Ricky Charlesworth

Pierwsze podejscie

Szybki start Derby i próbnego Sama Baldocka oddaje strzał, który jest odbijany na róg.

13:01Ricky Charlesworth