Legendy Arsenalu kontra AC Milan wyniki na żywo i aktualizacje bramek, gdy świetni kanonierzy zmierzą się z włoskimi rywalami

Piłka Nożna

Twój Horoskop Na Jutro

Drużyna Arsenal Legends ustawia się przed meczem towarzyskim pomiędzy Arsenal Legends a Milanem Glorie(Zdjęcie: Stuart MacFarlane)

Kluczowe wydarzenia

Robert Pires świętuje zdobycie czwartego gola Arsenalu Zobacz galerię17:14KLUCZOWE WYDARZENIE

Fani Arsenalu chcą powrotu Kanu

Kibice Arsenalu żartowali, że woleliby widzieć z przodu Nwankwo Kanu zamiast Oliviera Girouda.

Nigeryjczyk strzelił hat-tricka w sobotnim meczu towarzyskim 4:2 z AC Milan Glorie, a fani Kanonierzy byliby zbyt zadowoleni z jego powrotu.

Przeczytaj całą historię tutaj!

(Obraz: Obrazy akcji za pośrednictwem Reuters)

17:03KLUCZOWE WYDARZENIE

Co oni teraz robią?

Fani Arsenalu zostali potraktowani jako podróż w głąb pamięci podczas dzisiejszego meczu towarzyskiego.

list meghan markle do ojca

Tutaj NEWSAM Football przyjrzał się bliżej tym, jakie są dotychczasowe legendy Kanonierów.

Kliknij, aby przeczytać więcej!

16:49

Najważniejsze

Niezła banda mężczyzn w średnim wieku, co?

Możesz ponownie przeżyć wszystkie bramki ze zwycięstwa Arsenal Legends 4-2 nad Milanem Glorie dzięki najciekawszym momentom ITV.

Może niektórzy z tych facetów dostaną się do obecnego Gunners XI...

16:30

Wszędzie w Emiratach

Wszędzie w Emiratach, gdzie Kanu cofnął lata z hat-trickiem, gdy Arsenal Legends pokonało Milan Glorie 4-2 po zabawnym popołudniu w Emirates.

Wyprzedany tłum zobaczył, że dwie gwiazdy z gwiazdami pokazały, że chociaż mogły przytyć kilka dodatkowych kilogramów, nadal mają umiejętności, aby wykonać swoją pracę.

Hat-trick Kanu był punktem kulminacyjnym, a Robert Pires i Freddie Ljungberg wciąż dobrze się łączą, a późny gol Francuza przyniósł najgłośniejsze wiwaty dnia.

Christian Vieri strzelił dwa gole dla gości, ale to ludzie Arsene'a Wengera wyszli na szczyt.

15:54

Pełny etat

90 minut - To już koniec i Arsenalowi brakuje zasłużonych zwycięzców przeciwko Milanowi. Mnóstwo celów, mnóstwo tematów do rozmów i cudowne popołudnie na rzecz wielkiej sprawy w Fundacji Arsenał.

Dziękujemy za dołączenie do NEWSAM Football w celu uzyskania relacji na naszym blogu na żywo!

15:52KLUCZOWE WYDARZENIE

CELE! Arsenal Legends 4-2 Milan Glorie (Vieri, długopis)

88 minut - Massaro wygrywa rzut karny dla Milanu. Schodzi teatralnie po minimalnej presji ze strony Cygana, ale kupuje rzut karny. Karę Vieiriego obronił Lehmann, ale zdobywa gola dzięki dobitce. Milan podbił go do 4-2.

15:46KLUCZOWE WYDARZENIE

CELE! Arsenal Legends 4-1 Milan Glorie (Pires)

84 min - Wspaniały. Cofnęliśmy się w czasie. Ljungberg cofa się o lata, przebija piłkę przez tłum trzech obrońców Milanu i pokonuje ich o tempo. Szwed walczy o nieoznaczonego Piresa, który należycie nawraca się z bliskiej odległości. Do Arsenalu jest 4-1 i może jeszcze zobaczymy piąty...

15:44

82 minuty - Desailly powraca do walki i zastępuje Costacurtę. Simone nie trafia w cel z woleja na skraju pola karnego. Podskakuje łagodnie przy drugiej próbie, a wysiłek przebija się przez poprzeczkę. Trzymanie się słomek.

15:41KLUCZOWE WYDARZENIE

CELE! Arsenal Legends 3-1 Milan Glorie (Kanu, długopis)

79 minut - Urocza jeden-dwa Boa Morte i Ljungberga zostaje przerwana przez faul Massaro w polu. Wymierzona kara. Zdobyta kara. Kanu kończy swój hat-trick ze sportu. Wbija go w prawą stronę siatki, a Dida skacze w złą stronę. To 3-1 do Arsenalu i są za to dobre.

15:38

76 minut - Ljungberg wrzuca niski dośrodkowanie do pola karnego Milanu po przyjemnym dla oka, nawet jeśli niepotrzebnym kroku. Śmiga obok ostatniego mężczyzny, a Dida znów była zakorzeniona w miejscu, ale pędzący Boa Morte nie mógł szturchać domu. Arsenal prowadzi 2-1 i wygląda na bardzo zdolnego do zdobycia kolejnego gola.

Giuseppe Pancaro wchodzi na miejsce Di Canio w Mediolanie.

15:35

72 minuty - Ljungberg upada, trzymając się za kolano po spóźnionym wyzwaniu Dario Simica, ale wygląda na w porządku, aby kontynuować. Grimandi traci faul dla Arsenalu około 40 jardów dalej, a Milan marnuje rzut wolny, grając go szybko.

qi fakt dnia
15:32KLUCZOWE WYDARZENIE

CELE! Arsenal Legends 2-1 Milan Glorie (Kanu)

69 minut - To znowu ten człowiek. Pires fauluje Eranio na skraju pola karnego. Krzyż Boa Morte jest kierowany z poprzeczki przez Kanu. Nie ma potrzeby stosowania technologii linii bramkowej. To już przesada. Dida ledwo się ruszyła, a Arsenal prowadzi 2-1.

15:29

67 minut - Overmars pokazuje swój wiek. Idzie ramię w ramię z Eranio i niezgrabnie się podciąga. Biegacz łapie się za udo i zostaje wyprowadzony na owację na stojąco. Niezła próba, ale w wieku 43 lat nie będziesz tak szybki, jak kiedyś.

15:27

65 minut - Boa Morte wpada do pudełka i przedziera się przez zjeżdżalnię Costacurty. Dida zostaje wyciągnięta, a piłka wybita, ale tylko do Kanu. Kanu odwraca Cabone i szybko uderza w pokład swoim rozpędem. Czy był kontakt? Sędzia nie jest przekonany. Brak kary!

15:25

62 min - Cafu uderza w prawą flankę i zostaje sprawdzony przez Overmarsa. Rzut wolny jest wykonywany przez Di Canio, ale wyczyszczony przez Boa Morte.

15:21

58 minut - Arsenal ładnie puka, a po cierpliwym nagromadzeniu, Ljungberg źle idzie na Ambrosiniego, aby wysłać dośrodkowanie w pole karne. Kanu nie może nawiązać kontaktu.

utrata masy ciała alan carr

Overmars zostaje ponownie wprowadzony z ławki rezerwowych i zastępuje Limpar dla gospodarzy.

15:17

55 minut - Di Canio wygrywa, przegrywa, wygrywa, przegrywa i ponownie zdobywa posiadanie piłki na skrzydle Milanu. W końcu długa piłka Serginho trafia do Vieiriego, ale jego pierwsze dotknięcie jest słabe.

15:15

53 minuty - Arsenal przebija się przez Gilberto, który gra dwa razy z Kanu. Brazylijczyk rzuca swój strzał tuż za szeroko, po czym Petit zastępuje Luisa Boa Morte.

15:13

50 minut - Zeszliśmy tutaj w nieco kłusowym tempie. Obie strony podeszły do ​​drugiej krawędzi pola i obie przeforsowały ważne bloki - Costacurta dla Mediolanu i Toure dla Arsenalu. Przypuszczam, że jest od początku do końca, ale nie na złamanie karku...

15:11

48 minut - Długa piłka Eranio nad górą znajduje Di Canio w polu Arsenalu. Włoszka celna strzała na bramkę uratowała Lehmann, ale piłka niezgrabnie przelatuje nad poprzeczką. Arsenal radzi sobie z rogiem.

15:06

46 minut - Druga połowa trwa w północnym Londynie. Milan zastąpił bramkarza Didą. Jens Lehmann zastąpił Seamana w sieci Kanonierów. Dzisiejsza gra przyniosła 1 milion funtów dla Fundacji Arsenalu.

14:51

Połowa czasu

45 minut - Ostatnie pięć minut połowy mija z niewielkim incydentem. Tempo zwolniło już przy poziomie punktacji 1-1.

Arsenal prowadził dzięki uprzejmości głową Kanu, ale Vieri wyrównał z bliskiej odległości dla gości.

Zostań z nami już wkrótce na żywo w drugiej połowie!

14:45

40 minut - Desailly zostaje zastąpiony przez Stefano Eranio. Zmiana została dokonana zaraz po tym, jak Hoyte po raz kolejny rozbił płuca w dół flanki. W tej chwili nie ma klubu. Może gra o ruch?

(Obraz: AFP/Getty)

14:43KLUCZOWE WYDARZENIE

CELE! Arsenal Legends 1-1 Milan Glorie (Vieri)

37 minut - Milan zdobył rzut rożny po strzale Di Canio. Ambrosini posyła ostrą główkę na bramkę z dostawy i wymusza znakomitą obronę od Seamana, ale wskazówka spada na Vieiriego, który wraca do domu z bliskiej odległości. Jest 1-1 na stadionie Emirates.

14:40

34 minuty - Overmars strzela szeroko w cel, ale to koniec jego popołudnia. Zastępuje go Anders Limpar. Milan zamienił Bobana na Marco Simone.

(Zdjęcie: Fotografia sportowa Offside)

14:38

32 minuty - To było genialne. Nigel Winterburn wślizguje się na Di Canio i para odtwarza swoje starcie podczas dni gry z teatralnym upadkiem. Potem się przytulają. Miły dotyk.

Conrad tylko tatuaż z nami
14:36

30 minut - Kanu ledwo traci szansę na dodanie do swojego i Arsenalu wyniku. Zbiera krótkie podanie na krawędzi pudła od Piresa i płynnym ruchem odwraca Albertiniego, zostawiając go na śmierć. Napastnik posyła strzał tuż nad poprzeczką i nie było daleko 2-0.

Albertiniego szybko zastępuje Angelo Cabone. Trochę szorstki.

14:32KLUCZOWE WYDARZENIE

CELE! Arsenal Legends 1-0 Milan Glorie (Kanu)

27 minut - Kanu wznosi się najwyżej, by spotkać idealne na cal dośrodkowanie Petita. Zgrabny napastnik tylko na palcach, by skierować się w górny róg i jest 1:0 do Arsenalu! Całkiem pewien, że to był jego pierwszy kontakt z piłką!

14:29

25 minut - Kanu zastępuje Gilberto w Arsenalu. Wokół stadionu Emirates słychać ogromny wiwat. Nigeryjczycy grają zgrabnie obok Ljungberga w ataku.

14:28

22 minuty - Ljungberg omija Albertiniego i wbija dośrodkowanie w pole karne Milanu. Pires traci swojego markera i nawiązuje kontakt z główką, ale jego wysiłek posyłany jest poza bramkę. Arsenał znów na szczycie.